Salih Mripa: Programimi nė C dhe C++ (libėr elektronik)

Shko poshtė

Salih Mripa: Programimi nė C dhe C++ (libėr elektronik)

Mesazh  Admin prej Fri Nov 16, 2007 6:53 am

Librin mund ta lexoni nė formatin PDF me programin Acrobat/Adobe Reader (http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html), versionin 5.0 e lart. Pėr ta ruajtur librin nė kompjuter, klikoni me butonin e djathtė dhe zgjidhni "save target as...".

Falenderojmė z. Salih Mripa pėr kėtė libėr dhe shpresojmė se do ju vijė nė ndihmė.

Libri: Programimi nė C dhe C++ (http://rapidshare.com/files/38448019/Programimi_ne_C_dhe_C___nga_Salih_Mripa.pdf.html) (6 MB)

1. Nė faqen qė do hapet, shtypni butonin "free" nė fund tė faqes dhe prisni sa numri i sekondave tė shkojė nė zero
2. Shkruani shkronjat ngjyra-ngjyra nė kutinė e bardhė
3. Shtypni butonin "Download from Mirror ..."
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi