Ligjeratet dhe Libri i Arkitektures se PC-ve

Shko poshtė

Ligjeratet dhe Libri i Arkitektures se PC-ve

Mesazh  Admin prej Tue Oct 14, 2008 6:48 am

Mund ta shkarkoni tek ky link Shkarko Ketu


Kalofsh mire!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ligjeratet dhe Libri i Arkitektures se PC-ve

Mesazh  adi prej Thu Mar 11, 2010 1:20 pm

JU lutm nese keni mundesi tna ndihmoni se ku mund ta gjejm ket liber Arkitektures PC-ve (apo edhe libra te tjera ne shqip qe kan te bejn me degen e informatikes ingjinjerike) apo nese keni mundesi ta beni prap upload qe tkem mundesi ta shkarkojm.


Respekt:D

adi

Numri i postimeve : 1
Registration date : 11/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ligjeratet dhe Libri i Arkitektures se PC-ve

Mesazh  kimi83 prej Wed Apr 28, 2010 3:14 am

a mundet me e be upload edhe niher se nuk po ban linku

kimi83

Numri i postimeve : 1
Registration date : 28/04/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ligjeratet dhe Libri i Arkitektures se PC-ve

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi