Prej 28.04 deri 02.05.2008 Nuk do mesohet!

Shko poshtė

Prej 28.04 deri 02.05.2008 Nuk do mesohet!

Mesazh  Admin prej Thu Apr 24, 2008 10:24 am

Me vendim te Ministris per pune , eshte vendosur qe prej dates 28.04.2008 deri me 02.05.2008 nuk do mbahet mesim ne Universitetin e Tetoves.

Provimet qe jan brenda kesaj date, do mbahen javen e pare te majit.


Kalofshi mire dhe nje jave te kendeshme!
Ardi
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi