Material!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Material!

Mesazh  Admin prej Wed Mar 26, 2008 8:50 am

Kolegu Faton Mehmedi me ka derguar kete Marterial.

Kodi:
http://rapidshare.de/files/38878682/Programimi_II-OOP.zip.html

Beni Download dhe do u duhet!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi