Te Merkuren me date 12.03.2008 nuk mesohet!

Shko poshtė

Te Merkuren me date 12.03.2008 nuk mesohet!

Mesazh  Admin prej Tue Mar 11, 2008 5:36 am

Te Merkuren me date 12.03.2008 nuk do mbahet mesim!
Kjo dite do te zevendesohet me date 15.03.2008 dita e Shtune, dhe do mbahet me orarin e te Merkures!
Kalofshi mire.
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi