Te Merkuren ne date 05.03.2008 ne ora 16:00 do mbajm Sport!

Shko poshtė

Te Merkuren ne date 05.03.2008 ne ora 16:00 do mbajm Sport!

Mesazh  Admin prej Sat Mar 01, 2008 5:18 am

Pershendetje!
Te Merkuren ne date 05.03.2008 ne ora 16:00 do mbajm Sport, dhe duhet
te keni me vete dhe Punimet Seminarike.Tema mund te jete e cfardoshme
ne lidhje me Sportin!

Ju deshiroje nje fundjave te kendeshme!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi