Email per detyrat e Shtepis!

Shko poshtė

Email per detyrat e Shtepis!

Mesazh  Admin prej Wed Feb 27, 2008 7:07 am

Shkoni tek www.gmail.com dhe hap nje email te ri me emrin dhe mbiemrin tend.
psh Emri.Mbiemri@gmail.com (Shif fotot)



avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi