16.01.2008 Ligjerata ne Edukat Fizike.!

Shko poshtė

16.01.2008 Ligjerata ne Edukat Fizike.!

Mesazh  Admin prej Mon Dec 03, 2007 11:11 am

Te Merkuren ne date 16.01.2008 do mbajm Edukat Fizike.
Tung.
Ardi


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Jan 12, 2008 2:57 pm, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 16.01.2008 Ligjerata ne Edukat Fizike.!

Mesazh  niti prej Sat Jan 12, 2008 12:19 pm

O Ardii 16.01.08 i bie e merkur e jo e marte e ne kur kemi te merkuren apo te marten(15.01.08)Very Happy:D ju pershendes...
avatar
niti

Numri i postimeve : 5
Age : 30
Ku ndodheni? : Presheve
Profesioni : :D
Registration date : 08/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 16.01.2008 Ligjerata ne Edukat Fizike.!

Mesazh  Admin prej Sat Jan 12, 2008 2:58 pm

Data mire ishte, por diten e kam shkruajtur gabim!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Edukate Fizike

Mesazh  luser prej Wed Jan 16, 2008 12:37 pm

Me fal a nuk mundshe te na tregojsh ne sa orra dhe a mund tem tregojsh a i morret nenshkrimet?! FLM!

luser

Numri i postimeve : 5
Registration date : 11/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 16.01.2008 Ligjerata ne Edukat Fizike.!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi