Nderrim Orari!

Shko poshtė

Nderrim Orari!

Mesazh  Admin prej Sun Dec 02, 2007 7:03 am

Nderrimi i ushtrimeve

Robert Nesimi <nesimi_usht@yahoo.com>
an Drita, Ilmije, Edmond, Sabir, Ragip, Asmir, Erxhan, Fisnik, Rinor, Nizamedin, Nazmi, Ardijan, Kudret, Imet, Ramadan, Menderez, Said, Arianit, Ana


12:29 (1 Stunden)
Ju njoftoj se ushtrimet ne Programim 1 per kete jave nuk do te mbahen te marten ne orarin e zakonshem, por diten e premte me fillim ne ora 8:00. Pasi behet fjale per nderrim orari, kete jave nuk do te ju shenoj mungesa per ato qe nuk do te jene prezent.

Ju lutem njoftoni edhe koleget tjere te grupit tuaj.
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

posht struga

Mesazh  sabir prej Fri Dec 07, 2007 1:58 am

o koleg po shum be na reni, ne erdhem ju ku jeni?
avatar
sabir

Numri i postimeve : 1
Age : 29
Ku ndodheni? : gostivar
Registration date : 23/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nderrim Orari!

Mesazh  Admin prej Fri Dec 07, 2007 3:31 am

Ne mbajtem, profesiori erdhi me vones.
Kam dhe deshmi te 4 kolegeve te tjere qe erdhen.
Nese ke deshir mund te shkosh sot ne ora 14:00 do mbaj prap profesori.
Tung
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nderrim Orari!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi