Knoppix CD!

Shko poshtė

Knoppix CD!

Mesazh  Admin prej Tue Nov 20, 2007 9:39 am

Kush e do Knoppix ne CD le te lajmerohet neser, se une do beje 2 Kopje dhe keshtu do ju kisha lutur ta shperndani!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Knoppix CD!

Mesazh  pflame prej Thu Dec 20, 2007 4:23 pm

ej haver hajt nese mundesh qite naj link qaty se nuk jan ka e bajn qat CD...qite 1 www.rapidshare.com

Me Respekt...!!!

Kaloni Mir Te Gjith Aight Tung

1111111111111111111111111

pflame

Numri i postimeve : 3
Registration date : 11/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Knoppix CD!

Mesazh  Admin prej Thu Dec 27, 2007 6:47 am

Kliko ketu
Hape pak kete dhe do gjesh ate qe kerkon!
Gezuar!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 87
Ku ndodheni? : C:\Spam.exe
Muzika : Te gjitha
Profesioni : Pertac
Registration date : 06/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://utsh.mrforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Knoppix CD!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi