Barcolete

Shko poshtė

Barcolete

Mesazh  niti prej Tue Nov 20, 2007 7:26 am

Titulli : shabani edhe edita

nje dit shabani duke folur ne internet me nje vajz dhe e lojn mu taku ne nje lokal te nesermen takohen te lokalu ku ata e kishin caktuar edhe po e pret shabani ate vajzen hyn vajza dhe po afrohet te shabani i cili po i prezentohet vajzes"shabani "vajza po ja kthen edita,e dite k*** masi tkallxova une Very Happy

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Titulli: kompjuteristi

Ndalet kompjuteristi para pompes se benzines per te marre benzine.
-Punetori aty prane e pyet:
-95 apo 98?
XP nese mundet ia kthen kompjuteristi
avatar
niti

Numri i postimeve : 5
Age : 30
Ku ndodheni? : Presheve
Profesioni : :D
Registration date : 08/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Polici

Mesazh  lavdim.info prej Wed Dec 12, 2007 6:20 pm

Na ishte njeher nje polic, me emrin Petrit. Nje dite e sjellim Petritin ne zyre per ti bere nje test, dhe e pyesin: Petrit cfare eshte partia?
Nena ime, i pergjigjet Petriti.
Mbasi del nga zyra aty takon nje polic tjeter, dhe ky e pyet: Ho more Petrit si e kalove testin?
Thjesht fare, thote Petriti, me pyeten se kush ishte partia dhe ju pergjigja 'nena ime'.
E therrasin shokun e Petritit ne zyra dhe i bejn te njejten pyetje: Kush eshte partia?
dhe ky i pergjigjet: Po nona e petritit mo, nona petritit.
Very Happy

lavdim.info

Numri i postimeve : 2
Age : 31
Ku ndodheni? : Tetovar
Registration date : 12/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.foxitsecure.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hasa e husa

Mesazh  res3.14 prej Sun Dec 23, 2007 8:13 am

hasa e husa ishin kon ne burg e hasa mer ni gur e nis me shkrujt te muri i thot husa mos o has mos shkruj se po na perzan prej burgu... lol!

res3.14

Numri i postimeve : 1
Registration date : 15/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcolete

Mesazh  aggon prej Thu Jan 17, 2008 1:55 pm

Shkertit kur i digjet shpija a e dini cka bon?
I bon cerc pozhrnes
avatar
aggon

Numri i postimeve : 3
Ku ndodheni? : n'farmerka
Muzika : trance me dahire
Profesioni : vrases me pare
Registration date : 29/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.quuuksh.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kompjuteristet e mencur

Mesazh  luser prej Wed Feb 20, 2008 4:05 pm

Ecin rruges dy kompjuterista dhe njeri pret atyre thot: "Wow cfar femre e mir,shiko far PROPETIES ka?!" kursem tjetrin thot :"futja asaj kur ajo eshte READ-ONLY?!" Arrow

luser

Numri i postimeve : 5
Registration date : 11/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Hackeri!!!!

Mesazh  luser prej Wed Feb 20, 2008 4:18 pm

Cilet jane fjalet e fundit (para vdekjes) te hackerit?!!!


SHUT DOWN!!!!!

cherry

luser

Numri i postimeve : 5
Registration date : 11/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pyetje logjike!!!

Mesazh  clr!+@ prej Wed Apr 16, 2008 2:21 pm

si quhet muzati (burri i lopes) kur hyj ne ferra??? (MUZAFER) lol!

si quhet njeriu qel(pa floke) kur rrin para televizorit??? (TEVEQEL) lol!

o ti qe i lexon keto fjali, me vjen shume zort te te them nje send, ndoshta do quditesh, nuk e di. po ke mund ta verejsh, jam mendu shume here se a te ta them a jo. ama e shoh se nuk kam tjeter rrugedalje. affraid po de e kuptojsh vete, me mire te te thote dikush tjeter se heret a vone do marrish vesht dhe me vjen shume keq te te them ne sy, ama duhet ta dijsh se babadimri nuk ekziston... ok. affraid
santa santa rendeer santa santa

clr!+@

Numri i postimeve : 2
Registration date : 20/11/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcolete

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi